یکی از دغدغه های صاحبان فروشگاه ها و کارگاه ها تعمیر ترازو ، تعمیر باسکول ، تعمیر کالباس بر در برندهای مختلف و انواع چرخ گوشت صنعتی است. تعویض قطعه یا ایراد در لودسل و یا برد دستگاه از ایرادات شایعی است که هر شخصی دارای این دستکاه ها با آن روبرو است. کارشناسان مجرب ما در تهران سنجش با تشخیص ایراد دستگاه و برآورد هزینه تعمیر و قطعه بهترین قیمت را در کنار تعمیر سریع و حرفه ای خود ارائه می دهد.

تعمیر ترازو و باسکول | تعمیرات ترازو و باسکول | قطعات ترازو و باسکول

از جمله دلایلی که موجب خرابی ترازو می شود می توان به وزن کشی بیش از ظرفیت ترازو و خرابی لودسل اشاره کرد. نگه داشتن بیش از حد بار روی ترازو و باسکول و یا پرتاب اجناس روی تراز و باسکول موجب ضعیف شدن لودسل و یا خرابی آن و قطعات دیگر شود همه این ایرادات موجب اشتباه در وزن کشی و محاسبه می شود. جهت افزایش رفاه مشتریان تعویض کیبورد و باتری در محل انجام می شود اما برای تعمیر سایر ایرادات نیاز به بررسی توسط کارشناس در تعمیرگاه خواهد بود همچنین برای اصنافی که بدلیل تعدد کار امکان تحویل دستگاه به تعمیرگاه را ندارند ترازوی جایگرین تحویل داده شده و ترازوی ایراد دار مورد سرویس و تعمیر قرار می گیرد. تهران سنجش با نزدیک به یک دهه فعالیت در فروش و تعمیر ترازو و باسکول و دریافت نمایندگی از برندهای مطرح ترازو و باسکول فروشگاهی و صنعتی از جمله محک ، پند ، توزین صدر ، کمری و … خدمات پس  از فروش انواع تجهیزات صنعتی و فروشگاهی را ارائه می دهد.

تعمیر کالباس بر | تعمیرات کالباس بر | قطعات کالباس بر

کالباس بر از جمله وسایلی ست که در رستوران و فست فودی و پروتئینی ها قابل استفاده است و به مرور نیاز به تعمیر و سرویس دهی خواهد داشت. از جمله ایراداتی که در کالباس بر ایجاد می شود کندی تیغه، شکستن حلزونی و یا قطعات دیگر، ایرادات موتور، خارج شدن از تنظیمات و … است. سرویس و تعمیر کالباس بر تعمیر کالباس بر محک ، کالباس بر پارس برش ، کالباس بر براکس، کالباس بر امگا و … در طیف کاری این گروه قرار دارد. برای تهیه قطعات کالباس بر و یا سرویس و تعمیر کالباس بر می توانید با شماره های کارشناسان ما در تهران سنجش تماس بگیرید. گروه تهران سنجش با سالها تلاش و کسب تجربه در زمینه فروش و تعمیر کالباس بر و همچنین کسب نمایندگی برندهای مختلف کالباسبر موجب کسب اعتبار در بین تعمیرکاران و نماینده ها است.

تعمیر چرخ گوشت صنعتی | تعمیرات چرخ گوشت صنعتی | قطعات چرخ گوشت صنعتی

برای تعمیر چرخ گوشت صنعتی گاهی اوقات تعویض قطعه یا تعمیر قطعات نیز لازم است که در این قسمت از وب سایت فروشگاهی تهران سنجش می توانید قطعات مورد نیاز دستگاه خود را انتخاب و تهیه نمایید. فروش و تعمیر چرخ گوشت امگا ، مینروا ، الکتروکار، براکس و سایر برندهای مطرح چرخ گوشت از دیگر خدمات گروه تهران سنجش می باشد.

preloader