ورود و عضویت
0

سبد خرید شما خالی است

×

کدام ترازو برای فروشگاه شما مناسب است؟

ehsanhs95
01 شهریور 1400

کدام ترازو برای فروشگاه شما مناسب است؟
امروزه ترازو به یکی از اقلام مورد نیاز هر فروشگاهی تبدیل شده است با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی ترازوها نیز آپدیت شده و امکانات متفاوتی پیدا کردند. در گذشته ترازوهای عقربه ای فقط وزن اجسا را نشان می دادند اما ترازوی فروشگاهی تولید شده در حال حاضر علاه بر وزن کشی امکاناتی نظیر نشانگر قیمت کل ، قیمت واحد ، شمارش قطعه ، محاسبه بر اساس واحدهای وزنی مختلف و …دارند. البته برای انواع مختلفی از ترازو ویژگی های متفاوتی نیز وجود دارد، برای مثال ترازوی فروشگاهی در اصناف مختلف میتواند قابلیت های مختلفی برحسب نیاز صاحب کسب و کار داشته باشد.
ترازوی لیبل زن از جمله ترازوی فروشگاهی ست که امکان چاپ مشخصات اجناس را روی برچسب لیبل فراهم می کند. امکاناتی مانند چاپ بارکد سطری و تجمیعی، امکان راه اندازی چند مشتری همزمان، حافظه ی مستقیم و غیرمستقیم، اتصال به کامپیوتر، کشو پول، کارت خوان، بارکدخوان نیز در ترازوی فروشگاهی همچون ترازوی فروشگاهی محک وجود دارد.
برای خرید ترازو باید توجه داشت که قیمت واحد اجناستان چند رقمی ست برای مثال اگر اجناس بالای 100 هزار تومان دارید باید ترازوی 6 رقم واحد و 7 رقم کل تهیه کنید تا هنگام اتصال به کارت خوان تمام قیمت روی کارت خوان درج شود در غیر این صورت هنگام چاپ فیش یک رقم کم خواهد آمد.
نکته ی دیگری که بسیار حائز اهمیت است دقت ترازوست. دقت ترازوی های فروشگاهی عموما 1 گرم، 2 گرم، 5 گرم و 10 گرم است که برای هر ترازو قابل تنظیم است. ترازوی فروشگاهی رادین امکان تنظیم دقت 1 ، 2، 5 و 10 گرم را دارند ولی ترازوی فروشگاهی محک دقت 2 ، 5 و 10 گرم دارند.
برای تعدادی مشاغل مانند خشکبار و عطاری که اجناس گران قیمت دارند و دقت مهم است ترازویی با دقت 1 گرم نیاز است که ترازوی علمک دار رادین مدل Plus 6700 تمام موارد مورد نیاز این مشاغل را برطرف می کند. همچنین برای مشاغلی همچون تره بار و میوه فروشی بدلیل حجم کاری زیاد و محیط مرطوبی که دارند ترازوهای کیبورد بالا مانند ترازوی بارکدزن رادین مدل 8800 و یا ترازو 70 کیلویی محک مدل 17000Plus پیشنهاد می شود.
نکته ی مهم این است که در ترازوی فروشگاهی هرچقدر ظرفیت ترازو بیشتر شود سینی بزرگتری خواهد داشت . برای اصنافی مانند تره بار سینی بزرگتری لازم است تا به راحتی اقلامی مانند هندوانه و خربزه روی ترازو قرار گیرند که ترازوهای 70 کیلویی نیاز این قشر را برآورده خواهد کرد.
تهران سنجش نمایندگی ترازوهای فروشگاهی مختلف مانند محک، رادین، توزین صدر، پند، پندتک، AND و… را دارد که در این سایت می توانید تمامی محصولات را با مشخصات کامل مشاهده کنید و همچنین در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی می توانید با شماره های ما تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • تصویر
 • SKU
 • نمره
 • قیمت
 • موجود
 • Availability
 • توضیح
 • عرض
 • اندازه
 • Attributes
 • Custom fields
مقایسه
preloader